StudyinTurkey.Com & EuroAsia Workshop İşbirliğiyle - Study in Turkey TALKS

StudyinTurkey.Com & EuroAsia Workshop İşbirliğiyle
Study in Turkey TALKS

Bildiğiniz gibi, dünyanın her yerinde hayatı felç etmeyi başaran Covid-19 nedeniyle son zamanlarda zor zamanlardan geçiyoruz. Bu süreçte umarım tüm ekibiniz sağlıklı ve iyilerdir.

StudyinTurkey.Com olarak, uluslararası eğitimin milyonlarca öğrencinin yaşamı için çok önemli olduğuna ve günümüzde dünyanın karşılaştığı sorunlara rağmen eğitimlerini kesintisiz olarak planlamak istediğine inanıyoruz. Özellikle akademik anlamda uluslararası öğrenci hareketliliğinin Covid 19 etkisinin de sınırlı olacağı gözlemleniyor. Bu zor günlerin sona ereceğinin ve bu süreç sonrası Türkiye'de Uluslararası Öğrenci Hareketliliğinin daha güçlü ve daha yüksek bir talep ile devam edeceğinin farkındayız.

Bu nedenle, tüm uluslararası eğitim kurumlarımızı yurtdışından potansiyel öğrenciler, aileler ve yurtdışı acentelerimiz ile birleştirmek için Study in Turkey Talks Webinerlerini hayata geçirmeye karar verdik. Study in Turkey Talks Webinerleri olarak adlandırdığımız bu yeni girişimimiz, markanızı tüm dünyada tanıtma ve uluslararası öğrenci ve ağınızı geliştirme fırsatı sunuyor.

Study in Turkey Talks Webinerleri kapsamında, Nisan ayında birçok Türk Üniversitesine ev sahipliği yaptık ve Mayıs ayında da Study in Turkey Talks Webinerleri vermek üzere 20'dan fazla kurumumuz şimdiden webiner talebinde bulunmuştur.

Şimdiye kadar gerçekleşen Study in Turkey Talks Webinerlerimizde her birinde en az 100 öğrenci, veli ve acentenin katılımıyla büyük ilgi görmüştür. Her bir webiner 45 dakika civarında sürmektedir. Her bir webinere dünyanın farklı ülkelerinden lisans veya yüksek lisans öğrenci adayları, aileler ve eğitim acenteleri katılmaktadır.

Study in Turkey Talks Webinerlerine ciddi bir katılım sağlamak için özel bir çalışma yapılmaktadır. Study in Turkey datasında bulunan yüzbinlerce öğrenci adayı (toplam 250 bin data) ve velisine e- posta ile duyuru yapılmaktadır. Study In Turkey sosyal medya kanallarından düzenli paylaşımlar yapılmaktadır.  (toplam takipçi sayısı 25 bin) . Ayrıca Google ve Instragram ve Facebook reklamlarıyla tanıtım yapılmaktadır. Ayrıca EUROASIA WORKSHOP datasında bulunan dünya genelindeki 18 bin acenteye de düzenli webiner bilgisi iletilmektedir.

Study in Turkey Talks Webinerlerimiz 500 Dolarlık bir fiyat ile hizmetinize sunulmaktadır. Katılmak isteyen üniversitelerin linkten formu doldurmaları yeterlidir.

Dünyanın bu krizden mümkün olan en az zararla iyileşmesini umuyoruz ve uluslararası eğitim sektörünün devam etmesini sağlayarak rolümüzü tamamlamayı hedefliyoruz.

En kısa zamanda yüz yüze de görüşmek üzere.
Saygılarımızla.

StudyinTurkey.Com & EuroAsia Workshop Team

Contact Us

Istiklal Avenue Kallavi Street No: 1 Leon Apt / Floor: 3 TAKSIM Istanbul, Turkey 34445

info@studyinturkey.com

Skype : StudyinTurkey.COM Info